Ekobudowlanka Krzysztof Schmidtke

Okna PVC

Energooszczędne okna znacząco poprawią izolacje termiczną i akustyczną Twojego budynku

Okna PVC

Wysokie parametry cieplne i akustyczne okien PVC mają znaczący wpływ na komfort mieszkańców. Dzięki odpowiedniemu projektowi i materiałom, Okna PVC są w stanie zredukować straty ciepła z pomieszczeń w okresie zimowym, a w okresie letnim chronią przed nadmiernym nagrzaniem. 

Dzięki naszym oknom PVC, koszty związane z ogrzewaniem lub klimatyzacją pomieszczeń są niższe, co przekłada się na korzyści finansowe dla użytkowników. Dodatkowo, wysoka izolacyjność akustyczna okien PVC zapobiega przedostawaniu się hałasu z zewnątrz do wnętrza budynku, co pozwala na zapewnienie spokoju i ciszy wewnątrz pomieszczeń. Dlatego też, wybierając okna, warto zwrócić uwagę na ich parametry techniczne, aby zapewnić sobie maksymalny komfort i oszczędność energii.

Wybierając nasze okna PVC, dbasz o swoje finanse i otaczające nas środowisko.

Oszczędność pieniędzy

Okna PVC zapewniają doskonałą izolację cieplną, dzięki czemu pomagają zminimalizować straty ciepła z domu. To z kolei może prowadzić do niższych rachunków za ogrzewanie, co pozwala zaoszczędzić pieniądze na dłuższą metę.

Trwałość i Bezpieczenstwo

Okna PVC są odporne na warunki atmosferyczne i nie blakną, nie korodują ani nie ulegają deformacji pod wpływem promieniowania UV. Mogą zatem służyć przez wiele lat. Dodatkowo Okna PVC są bardzo trudne do sforsowania, co może zapewnić dodatkowe bezpieczeństwo dla domu i jego mieszkańców.

Redukcja hałasu

Okna PVC są również skuteczne w redukcji hałasu z zewnątrz, co może być szczególnie ważne w przypadku mieszkań zlokalizowanych w pobliżu ruchliwych ulic lub lotnisk. Dodatkowo okna PVC są dostępne w wielu różnych kolorach i stylach, co pozwala na dopasowanie ich do indywidualnych preferencji i stylu budynku.

Okno PVC VECTOR

Profil Veka
Vector wykonany jest na bazie profili PVC renomowanej marki Veka. Profile, które zaliczane są do klasy A, nie tylko chronią domowników przed chłodem i hałasem, ale jednocześnie zapewniają oknom stabilność i trwałość.
Efektywność energetyczna
Okna są idealne do domów energooszczędnych i pasywnych. Doskonałe parametry chronią przed zimnem, hałasem i wilgocią oraz obniżają koszty ogrzewania budynku.

Okno PVC CONTUR

Proste kontury
Okna Contur, dzięki nowoczesnej konstrukcji profilu okiennego, posiadają proste kontury wpisujące się w wiodące trendy współczesnej architektury. Wyrazisty kształt skrzydeł i listw przyszybowych tworzy unikalny, nowoczesny design. Jednocześnie zapewniają one optymalną szczelność oraz termikę, dzięki zastosowaniu trzech poziomów uszczelniania systemem uszczelek EPDM, który jest wytrzymały na rozciąganie, zrywanie, ściskanie.
Duże przeszklenia
Budowa okna pozwala na wykorzystywanie efektownych dużych przeszkleń. Wszystko dzięki niskiej wysokości złożenia – 110 mm.

Okno PVC QUADRO

Minimalizm formy
W oknach QUADRO dominuje prostota, dlatego mają ultrawąskie profile i ukryte skrzydło. Od wewnątrz rama i skrzydło tworzą jednolitą, zlicowaną płaszczyznę, a wyraźne kontury przylgi podkreślają spójny, nowoczesny wygląd od strony zewnętrznej.
Standard pasywny
Okno spełnia wymagania standardu pasywnego, dzięki osiąganiu rewelacyjnego parametru Uf. Innowacyjna konstrukcja profilu, ze specjalnym wypełnieniem piankowym w technologii IKD, a także zastosowanie technologii szklenia statycznego na sucho, sprawiają, że okno jest nie tylko ciepłe, ale i wyjątkowo trwałe.

Okno PVC SYNERGIC

Niezawodne użytkowanie
Najwyższa jakość komponentów oraz duża precyzja wykonania zapewnia bezproblemowe użytkowanie przez naprawdę długi czas. System uszczelek przyszybowych poprawia szczelność i niezawodność okna. Wygodę stosowania naszych okien daje też możliwość regulowanego wietrzenia pomieszczeń aż na czterech różnych stopniach. Instalując specjalne okucie jest możliwość wietrzenia szczelinowego lub okucie z ukrytymi zawiasami.
Ekologiczne rozwiązania
Bardzo dobre właściwości termoizolacyjne pomagają nie tylko zmniejszyć koszty ogrzewania, ale także w aktywny sposób przyczyniają się do redukcji emisji dwutlenku węgla.

Okno PVC PROTECTO

Płetwa antywłamaniowa
Okna Protecto zapewnia wyższy poziom bezpieczeństwa domu. W produkcie zastosowano innowacyjną „płetwę antywłamaniową" wykonaną z PCV. To rozwiązanie stanowi skuteczną barierę antywłamaniową.
Termika
Wyposażenie okna w płetwę antywłamaniową, głębokość systemu oraz 6-komorowa budowa zapewniają systemowi bardzo wysokie parametry termoizolacyjne. Okna Protecto zmniejszają straty ciepła. To doskonałe rozwiązanie do nowoczesnego, ekologicznego budownictwa energooszczędnego.

Okno PVC ENERGETIC

Standard pasywny
Energetic to innowacyjny system wyposażony w środkową uszczelkę. Przy zastosowaniu standardowych wzmocnień stalowych spełnia wymagania standardu pasywnego. Seria Energetic minimalizuje utratę ciepła z pomieszczenia, a dzięki szybom o wysokim współczynniku transmisji światła, wykorzystuje promienie słoneczne do ogrzania domu. Mocna konstrukcja
Zastosowanie wzmocnienia stalowego tworzy siódmą komorę wewnątrz ramy i powoduje, że okno jest niezwykle sztywne i wykazuje optymalną równowagę między statyką, a izolacją termiczną

Pobierz nasz katalog okien PVC:

Inwestycja krok po kroku
Okna PVC

Proces inwestycji w okna PVC jest dla wielu osób złożonym zadaniem, które wymaga dokładnej analizy i wyboru odpowiednich rozwiązań technologicznych. Współpraca z klientem jest kluczowa w tym procesie, ponieważ pozwala na poznanie potrzeb i celów inwestycyjnych klienta, co z kolei ułatwia wybór właściwych rozwiązań technologicznych.

0
Wstępna rozmowa - badanie potrzeb klienta

W naszej firmie stawiamy na indywidualne podejście do klienta. Podczas wstępnej rozmowy badamy potrzeby, aby zaproponować najlepsze rozwiązania, uwzględniając wymiary, kolor, wzór, rodzaj szyb i system otwierania. Dzięki temu jesteśmy w stanie przygotować idealnie dopasowaną ofertę. Oferujemy pełen profesjonalizm i pomoc w doborze najlepszych okien PVC dla każdego klienta.

0
Pomiary i przygotowanie oferty

Po wstępnej rozmowie nasz przedstawiciel przeprowadza dokładne pomiary otworów okiennych, by przygotować indywidualną ofertę. W ofercie znajdują się informacje o kosztach, terminie realizacji i szczegółach technicznych, takich jak grubość profili, rodzaj szyb czy systemy otwierania. Jesteśmy zawsze gotowi służyć poradą w wyborze najlepszych rozwiązań, które odpowiadają potrzebom naszych klientów. Dzięki temu, mogą oni dokonać świadomego wyboru. Po akceptacji oferty rozpoczynamy proces produkcyjny, który kończy się montażem okien PVC u klienta.

0
Montaż w dogodnym terminie

Po zaakceptowaniu oferty umawiamy się na dogodny termin montażu. Nasi wykwalifikowani fachowcy korzystają ze profesjonalnego sprzętu, aby zapewnić najwyższą jakość i trwałość okien. Montaż wykonujemy szybko i sprawnie, minimalizując uciążliwości dla klienta. Po zakończeniu pracy, podpisujemy protokół odbioru po czym klient otrzymuje gwarancję na wykonaną pracę.

0
Pozyskanie dofinansowania - opieka po sprzedażowa

Oferujemy naszym klientom pomoc w pozyskaniu dostępnych form dofinansowania inwestycji w okna PVC, takich jak programy rządowe czy dotacje z Unii Europejskiej. Nasza firma współpracuje z instytucjami finansowymi oraz doradcami, którzy pomagają w uzyskaniu najkorzystniejszych ofert. Dodatkowo, zapewniamy naszym klientom stałą opiekę posprzedażową. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów, nasi specjaliści są gotowi do szybkiej interwencji i naprawy. Dbamy o to, aby nowe okna PVC służyły naszym klientom przez długi czas.

Finansowanie Inwestycji
Okna PVC

Zastanawiaasz się nad rozwiązaniami z zakresu OZE – skontaktuj się z nami!

Oferujemy wsparcie

w uzyskaniu finansowania inwestycji
(kredyt, leasing)

Pomagamy naszym klientom

z pozyskaniem dofinansowania w dostępnych programach

Formalności procesujemy szybko

bez ukrytych kosztów i niespodziewanych wydatków

Oszczędzaj energię z naszymi energooszczędnymi oknami PVC!

Umów się na bezpłatną konsultację!

          Scroll to Top