Ekobudowlanka Krzysztof Schmidtke

DofinansowaniA

Dzięki Wysokim Dotacjom Inwestycja w Odnawialne Źródła Energii Staje Się Jeszcze Bardziej Opłacalna.

Ekobudowlanka - Dofinansowanie

Nasza firma oferuje innowacyjne rozwiązania, które pozwalają na oszczędność energii i ochronę środowiska. Jesteśmy świadomi, że koszty inwestycji w takie urządzenia mogą być wysokie, dlatego zapewniamy naszym klientom pomoc w aplikowaniu o dofinansowanie. Nasz zespół specjalistów służy wsparciem na każdym etapie - od doradztwa, przez montaż, po serwisowanie.
Dzięki naszym rozwiązaniom nie tylko przyczyniasz się do ochrony środowiska, ale także obniżasz rachunki za energię elektryczną oraz ogrzewanie domu. Dofinansowanie, na które pomagamy aplikować, pozwoli Ci zrealizować inwestycję bez dodatkowych kosztów. Stań się niezależnym energetycznie dzięki naszej pomocy i ciesz się oszczędnościami już dziś!

Dofinansowanie na fotowoltaikę

Mój Prąd 5.0

Wszystko wskazuje na to, że nabór do kolejnej, piątej już edycji programu “Mój Prąd” wkrótce wystartuje. Dotacja podobnie jak w poprzednich edycjach, pozwoli na sfinansowanie części kosztów kwalifikowanych tzn. związanych z zakupem i montażem nowej instalacji fotowoltaicznej o mocy od 2 do 10 kWp. W czwartej edycji mogłeś liczyć nawet na 6 000 zł dotacji dla samej fotowoltaiki lub 7 000 zł przy zakupie równocześnie innych rozwiązań.

Czyste Powietrze - od 6 do 15 tysięcy złotych

Program "Czyste Powietrze" wspiera przede wszystkim inwestycje w wymianę źródeł ciepła w domach oraz ich termomodernizację. Jednak dokonujący tych zmian można starać się także o dotację na fotowoltaikę. W ramach programu, możesz ubiegać się nawet o 15 000 złotych. Planujesz wymianę "starego" kotła na pompę ciepła? Postaw również na darmowe źródło energii elektrycznej!

Dofinansowanie na pompy ciepła

Czyste Powietrze pompa ciepła taniej nawet o 35 200 zł

Jeśli planujesz modernizację domu i wymianę źródła ciepła na nowe, skorzystaj z dofinansowania do pompy ciepła, na urządzenie typu powietrze-woda możesz otrzymać w pierwszym progu minimum 19 400 zł. Dodatkowo możesz otrzymać nawet do 15 000 zł na fotowoltaikę. Teraz dla beneficjentów podwyższonego i najwyższego poziomu dofinansowania mamy możliwość prefinansowania do 50% wartości całych prac remontowych.

Moje ciepło nawet do 7 000 zł dotacji

Jesteś właścicielem domu w trakcie budowy o podwyższonym standardzie energetycznym? Postaw na nowoczesne ogrzewanie pompą ciepła i skorzystaj ze wsparcia z programu "Moje Ciepło". Dotacja stanowi od 30 do 45% kosztów kwalifikowanych inwestycji. W przypadku pompy ciepła powietrze-woda maksymalne dofinansowanie wynosi nawet 7 000 zł!

Mój Prąd 5.0

“Mój Prąd 4.0”, czyli poprzednia edycja została rozszerzona o dodatkowe komponenty jak magazyny ciepła czyli np. pompy ciepła z zasobnikiem. By skorzystać z tego wsparcia dom nie musiał być nowy, nie trzeba było też likwidować “starego” źródła ciepła. W 5 edycji zasady najprawdopodobniej będą takie same. W 5 edycji zasady najprawdopodobniej będą takie same. Szczegóły poznamy dopiero po oficjalnym ogłoszeniu naboru i opublikowaniu regulaminu przez NFOŚiGW.

Dofinansowanie na magazyn energii

Mój Prąd 5.0

IV edycja programu “Mój Prąd” została rozszerzona o nowe komponenty zwiększające autokonsumpcję energii elektrycznej, takie jak magazyny energii. Inwestując w fotowoltaikę wraz z magazynem energii w poprzedniej edycji można było liczyć nawet na 23 000 złotych dotacji (do 7 000 zł fotowoltaika + do 16 000 zł magazyn energii). Co dla prosumentów zaoferuje Mój Prąd 5.0? Mamy nadzieję, że równie duże, jeśli nie większe wsparcie. Szczegóły poznamy dopiero po oficjalnym ogłoszeniu naboru i opublikowaniu regulaminu przez NFOŚiGW

Mój Prąd 5.0 - HEMS

Fotowoltaika z magazynem energii i/lub pompą ciepła? W IV edycji programu “Mój Prąd” dofinansowanie do HEMS* wynosiło nawet do 3 000 złotych! Dotacja przy całym pakiecie – fotowoltaika, pompa ciepła, magazyn energii i HEMS – opiewała na 31 000 złotych. Czy kwota w 5 edycji zostanie podwyższona? Dowiemy się niebawem.
*system zarządzania energią HEMS/EMS (pod warunkiem zakupu magazynu ciepła lub energii).

Dofinansowanie do wymiany okien

Czyste Powietrze nawet do 135 000 zł

Program Czyste Powietrze to rządowa inicjatywa, której celem jest zwiększenie energooszczędności domów Polaków. Realizacja założeń nastąpi poprzez sfinansowanie m. in. termomodernizacji budynków, czyli np. ocieplenia przegród budowlanych, w tym wymiany okien i drzwi.

Stop Smog nawet do 59 000 zł

To państwowy program, którego celem jest ograniczenie emisji zanieczyszczeń do powietrza, poprawa jakości powietrza oraz poprawa efektywności energetycznej budynków. Program realizowany jest skierowany do gmin, za których pośrednictwem z finansowania mogą skorzystać najmniej zamożne gospodarstwa domowe.

Ciepłe mieszkanie nawet do 39 900 zł

To rządowa inicjatywa, która ma na celu poprawę jakości powietrza oraz zmniejszenie emisji pyłów oraz gazów poprzez wymianę źródeł ciepła i poprawę efektywności energetycznej w lokalach mieszkalnych znajdujących się w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych bez centralnego systemu ogrzewania, które korzystają z indywidualnego źródła ciepła na paliwa stałe.

Dofinansowanie dla rolnika

Agroenergia

O dofinansowanie z programu Agroenergia mogą ubiegać się osoby fizyczne, właściciele lub dzierżawcy nieruchomości rolnych, których łączna powierzchnia użytków rolnych wynosi między 1 ha a 300 ha, a także osoby prawne.

Ulga inwestycyjna

Ulga inwestycyjna przysługuje podatnikom podatku rolnego. Ulga polega na odliczeniu od należnego podatku rolnego od gruntów położonych na terenie gminy, w której została dokonana inwestycja – w wysokości 25% udokumentowanych rachunkami nakładów na instalację fotowoltaiczną.

Program „Modernizacja gospodarstw rolnych"

W ramach programu można uzyskać wsparcie na inwestycje w instalacje fotowoltaiczne do 50 kW wraz z magazynami energii i systemami inteligentnego zarządzania energią, ale także na pompę ciepła. Maksymalna wysokość pomocy udzielonej jednemu beneficjentowi i na jedno gospodarstwo rolne może wynieść aż do 150 tys. zł.

Program "Energia dla wsi"

Program “Energia dla wsi” wspiera inwestycje w odnawialne źródła energii oraz magazyny energii na terenach wiejskich. Budżet programu to aż 1 mld zł, a okres jego realizacji to lata 2022-2030. Pierwszy nabór potrwa od 25 stycznia 2023 r. do 15 grudnia br. lub do wyczerpania przewidzianej puli środków.

Dofinansowanie dla bloków i spółdzielni mieszkaniowych

Grant OZE

Grant OZE przysługuje inwestorowi realizującemu przedsięwzięcie polegające na zakupie, montażu, budowie lub modernizacji instalacji odnawialnego źródła energii – wynosi 50 proc. kosztów tego przedsięwzięcia. O grant OZE może się ubiegać inwestor, który jest właścicielem lub zarządcą budynku wielorodzinnego. Z grantu OZE mogą korzystać inwestorzy bez względu na status prawny, z wyłączeniem jednostek budżetowych i samorządowych zakładów budżetowych

NIE MASZ GOTÓWKI?

Skorzystaj z atrakcyjnych źródeł finansowania!

Finansowanie

Nasza firma pomaga ludziom w uzyskaniu finansowania na inwestycje w odnawialne źródła energii. Naszym celem jest zmniejszenie kosztów energii oraz poprawa jakości życia poprzez ekologiczne rozwiązania.
Współpracujemy z pięcioma bankami, co pozwala nam na zaproponowanie najlepszych warunków finansowania dla naszych klientów. Nasz zespół składa się z ekspertów z dziedziny odnawialnych źródeł energii, którzy z przyjemnością pomogą Ci w wyborze najlepszego rozwiązania dla Twojego domu lub firmy.
Wierzymy, że inwestowanie w odnawialne źródła energii to inwestycja w przyszłość, a my chcemy pomóc Ci w jej realizacji.

Umów się na bezpłatną konsultację!

          Scroll to Top